Показ дописів із міткою звіт. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою звіт. Показати всі дописи

10 січня 2019 р.

Звіт про роботу протягом І семестру 2018-2019 н.р.

Сьогодні відбулося засідання педагогічної ради.
Голови методичних комісій говорили про виконану протягом І семестру роботу, ділилися планами.
З матеріалами, які були використані під час виступу, можна ознайомитися за покликаннями:

28 лютого 2018 р.

Звіт про роботу у міжатестаційний період. Перші ластівки

Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників процедура атестації закінчується до 31.03. 
Однією з вимог до тих, хто атестується, є наявність звіту про роботу у міжатестаційний період.
До 07.03 на сторінці "Методична скарбничка" будуть розміщені матеріали всіх 8 педпрацівників.
На  сьогодні вже є перший звіт. Знайомтеся з матеріалами Холода А.О. за посиланням.

16 лютого 2018 р.

Звіт про роботу у міжатестаційний період

До уваги педпрацівників, що атестуються у поточному навчальному році!
Наполегливо прошу викласти на своїх блогах звіт про роботу у міжатестаційний період, щоб колеги могли з ним ознайомитися, а  я мала можливість працювати над оформленням атестаційних документів.
Форма звіту може бути довільною.
Зробіть це до 07 березня 2018 року.


8 червня 2017 р.

Звіт про роботу

ЦЕ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ!!! УЧНІ ЦЕ НЕ ЗАПОВНЮЮТЬ!!!
Шановні колеги! 
Закінчується навчальний рік, час підбивати  підсумки нашої роботи. Поошу вас до 15 червня 2017 року заповнити гугл-форму, щоб я змогла сформувати загальний звіт і відправити його в область. 
Форму треба заповнити УСІМ педпрацівникам. Дякую за розуміння і співпрацю!