Дві надзвичайно приємні новини отримала я за останні чотири дні: моя дочка Ільченко Юлія стала переможцем загальнонаціонального етапу двох (!) Міжнародних конкурсів: імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка.
На першому курсі Юля отримала Диплом І ступеня за перемогу в конкурсі імені Шевченка і стипендію Президента, торік у неї було третє місце в цьому конкурсі.
А цей рік (особливий для неї, адже вона - майбутня абітурієнтка) приніс нечувану і таку бажану перемогу!



