Показ дописів із міткою My school. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою My school. Показати всі дописи

2 червня 2015 р.

І знову те саме...

 Сьогодні була нарада... Говорили про наболіле, про плани на майбутнє і про те, що треба робити справу, за яку колись узялися... Була розмова (вкотре!!!) і про необхідність заповнення електронного журналу. 
Зараз майже одинадцята ночі...

29 травня 2015 р.

Бути чи не бути електронному журналу

Останнім часом на сторінках електронних видань ведеться багато розмов  стосовно того, які зміни будуть в системі освіти. Серед питань – необхідність ведення електронного журналу. 
  • Хтось вважає, щоб ввести електронний документообіг, треба враз відмінити паперові журнали;
  • хтось дотримується думки про паралельне ведення електронної і паперової документації, 
  • а хтось скептично відмахується від цих нововведень, пояснюючи відсутністю комп’ютерів у вчителів і неумінням на них працювати.

11 березня 2015 р.

Обіцянка - цяцянка?..

У квітні буде три роки, як ми почали працювати в системі "My school". Пам' ятаєте, як на батьківських зборах розказували, як це зручно - мати електронний журнал і щоденник...