Сьогодні була нарада... Говорили про наболіле, про плани на майбутнє і про те, що треба робити справу, за яку колись узялися... Була розмова (вкотре!!!) і про необхідність заповнення електронного журналу.
Останнім часом на
сторінках електронних видань ведеться багато розмов стосовно того, які зміни будуть в системі
освіти. Серед питань – необхідність ведення електронного журналу.
Хтось вважає,
щоб ввести електронний документообіг, треба враз відмінити паперові журнали;
хтось дотримується думки про паралельне ведення електронної і паперової
документації,
а хтось скептично відмахується від цих нововведень, пояснюючи
відсутністю комп’ютерів у вчителів і неумінням на них працювати.
У квітні буде три роки, як ми почали працювати в системі "My school". Пам' ятаєте, як на батьківських зборах розказували, як це зручно - мати електронний журнал і щоденник...