ЦЕ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ!!! УЧНІ ЦЕ НЕ ЗАПОВНЮЮТЬ!!! Шановні колеги!
Закінчується навчальний рік, час підбивати підсумки нашої роботи. Поошу вас до 15 червня 2017 року заповнити гугл-форму, щоб я змогла сформувати загальний звіт і відправити його в область.
Форму треба заповнити УСІМ педпрацівникам. Дякую за розуміння і співпрацю!