Показ дописів із міткою опитування. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою опитування. Показати всі дописи

28 червня 2017 р.

Проект "Іду на урок"

Шановні колеги! 
Розумію, що ще не закінчився поточний навчальний рік і ви ще не думаєте про наступний, але мені треба поставити вам кілька запитань, щоб можна було прийняти виважене рішення про можливе оновлення матеріальної бази.
Отже, запитання:
- які технічні засоби вам потрібно мати в класі, щоб викладання вашого предмету було цікавим, ефективним, сучасним?
- чи готові ви працювати з цими технічними засобами (чи маєте необхідні знання, певні напрацювання)? Напишіть, як саме ви плануєте викоритстовувати ТЗ)

Відповіді надішліть мені на пошту ilchenko1607@gmail.com

Обґрунтуйте, будь ласка, ефективність використання  вами комп'ютера, проектора чи інтерактивної дошки на уроці.

8 червня 2017 р.

Звіт про роботу

ЦЕ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ!!! УЧНІ ЦЕ НЕ ЗАПОВНЮЮТЬ!!!
Шановні колеги! 
Закінчується навчальний рік, час підбивати  підсумки нашої роботи. Поошу вас до 15 червня 2017 року заповнити гугл-форму, щоб я змогла сформувати загальний звіт і відправити його в область. 
Форму треба заповнити УСІМ педпрацівникам. Дякую за розуміння і співпрацю!



1 червня 2016 р.

Підбиваємо підсумки

Шановні колеги!

Закінчується навчальний рік. Час підбивати підсумки. Прошу вас заповнити форму (до 10 червня 2016 року), яка стосується вашої методичної роботи (мені результати треба подати в область). 

Форма має два розділи: перший заповнюють ВСІ педпрацівники, а другий - тільки голови методичних комісій. 

Прошу поставитися до цієї роботи серйозно. 

15 квітня 2015 р.

Зустрінемося на вебінарі?

Шановні колеги! 
Ми з вами такі молодці в плані впровадження інформаційних технологій: журнал електронний ведемо, блоги створили і працюємо в них, сервіси нові опановуємо... Я колись подумала, що кожен із нас може впевнено їхати на форум "Вчитель-новатор" чи якийсь подібний... Але ж ви пам*ятаєте слова К. Ушинського:

3 лютого 2015 р.

Бути чи не бути замінам

Колеги, учні та всі, хто користується цим блогом!

Сьогодні у мене виникло питання стосовно того, чи потрібно викладати заміни на блозі, чи, може, достатньо надрукованого варіанту, що вивішується на дошці оголошень?!

Чому виникло це питання? Тому, що загальна кількість переглядів цієї сторінки невелика.
Дивіться самі:
То, може, я роблю зайву, нікому не потрібну роботу?!
Буду вдячна за відповіді