25 квітня 2015 р.

Хороші новини

Ільченко Юлія
Останні дні квітня принесли хороші новини: учениця групи 2опр Ільченко Юлія одержала перемогу відразу в двох конкурсах: 
перший відбувся ще у січні: роботи були написані у Запоріжжі і відправлені на перевірку до Києва (мова йде про останній, загальнонаціональний, етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка). Три місяці очікування - і як результат - наказ Міністра освіти і науки С.Квіта: Ільченко Юлію буде нагороджено дипломом ІІІ ступеню;
другий - олімпіада з англійської мови. Відбулася вона  також в Запоріжжі 22 квітня. Олімпіада включала три етапи: аудіювання, письмо і говоріння. Наступного ж дня були відомі і результати - І місце!(завдання і рейтинг учасників можна переглянути за посиланнями).
Той, хто хоч раз брав участь у подібних заходах, прекрасно розуміє, скільки сил витрачається на підготовку, скільки нервів псується, поки все це відбудеться, але ж високий результат того вартий?!

24 квітня 2015 р.

День відкритих дверей. Пост оновлено!!

23 квітня у всіх  працівників і учнів училища був день, до якого готувалися заздалегідь: прибирали територію, готували концерт, продумували слова, якими зустрічатимемо гостей... У  нас - День відкритих дверей.
221 учень-дев'ятикласник, 20 їхніх шкільних наставників і приблизно стільки ж батьків відвідали наш навчальний заклад.

22 квітня 2015 р.

Дистанційне навчання

Шановні колеги та відповідальні учні!
23 і 24 квітня у нас навчання буде дистанційним (причину ви всі знаєте)))
Завдання дивіться тут


20 квітня 2015 р.

...Можливо. запізно... Три дні. як отримав...


4-5 лютого 2015 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» в рамках проекту Twinning проходив семінар за участю датського експерта Флеммінга Олесена «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя». Для роботи у семінарі були запрошені заступники директорів з навчально-виробничої роботи, методисти, старший майстер, викладачі спецдисциплін з 13-ти ПТНЗ області. У ході роботи семінару були розглянуті питання методології навчання на основі компетентнісного підходу, стилів викладання, фаз навчального циклу, критеріїв оцінки ефективності педагогічної діяльності.

15 квітня 2015 р.

Зустрінемося на вебінарі?

Шановні колеги! 
Ми з вами такі молодці в плані впровадження інформаційних технологій: журнал електронний ведемо, блоги створили і працюємо в них, сервіси нові опановуємо... Я колись подумала, що кожен із нас може впевнено їхати на форум "Вчитель-новатор" чи якийсь подібний... Але ж ви пам*ятаєте слова К. Ушинського: