Сьогодні на училищному подвір'ї відбулося відкриття училищної спартакіади. Погода сприяла веселому настрою, духу змагань: легкий
вітерець, теплі промені сонця. На училищному подвір’ї зібралися учні готові
взяти участь у спортивному дійстві.
Свято розпочалося з
урочистостей. Ведучі Горлова Вікторія та Удовиченко Костянтин створили
атмосферу доброзичливості й щирості. А ще вони намагалися переконати присутніх в необхідності займатися фізичною культурою, адже найбільше багатство кожної людини - здоров'я.