Показ дописів із міткою сесія. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою сесія. Показати всі дописи

4 березня 2025 р.

Сесія 10 тм

  Провести екзаменаційну сесію в групі  10ТМ з 18.03.2025 по 31.03.2025,  а саме:

20.03.2025 – Українська мова за професійним спрямуванням

(викладач Цеховська Р.О.)

27.03.2025 – Експлуатація машин та обладнання.(викладач Олейченко В.О.)

17 січня 2025 р.

Екзамени в 10те

 До уваги здобувачів освіти групи 10те

28.01.2025 – Електропривод с/г машин

21.01.2025 – Елетротехнологія

05.02.2025 – Онови автоматики

10.02.2025 – Автоматизація технологічних процесів і систем автоматичного керування

1 грудня 2017 р.

Сесія у МС

Екзаменаційна сесія у групах  3ТЕ, 3ТМ, 4ТЕ проходитиме у період з 18.12.2017 по 29.12.2017; 
у групі 4ТМ –  з 26.12.2017 по 29.12.2017