Сьогодні я була на обласному семінарі, який організовано Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА та НМЦ ПТО у Запорізькій області. Для заступників директора, методистів та виладачів української мови та літератури гостинно відчинив свої двері Запорізький професійний ліцей сервісу (директор Спекторов Б.І.).
Показ дописів із міткою семінар. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою семінар. Показати всі дописи
11 січня 2018 р.
24 квітня 2016 р.
Семінар хмарних філологів
Майже тиждень минув з
того часу, як я відвідала семінар учителів української мови Запорізького району
на базі загальноосвітніх шкіл с. Балабино і Кушугум. Відразу про свої враження не
написала нічого, бо щоденні справи (зміна розкладу уроків, опанування нової інтерактивної дошки, підготовка до Дня відкритих дверей) накрили з головою. Думала, пройде час і
емоції від побаченого уляжуться. Ні! Я постійно думаю, які молодці учителі шкіл (колеги-філологи),
як багато вони роблять у напрямку інформатизації навчального процесу, як щедро
діляться своїми напрацюваннями з колегами.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
