Сьогодні відбулося чергове заняття у школі етикету "Комільфо", яке провела Удовіченко Наталія Едуардівна з учнями групи 22ок. Це не перша їхня зустріч (про попередні можна прочитати тут, тут і тут). Але то все було в теорії, а сьогодні відбулося справжнє ПРАКТИЧНЕ заняття!
Учасники зібралися в банкетному залі, де вже за всіма правилами були серверовані столи.