Показ дописів із міткою етикет. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою етикет. Показати всі дописи

12 червня 2015 р.

Заняття у школі етикету

Сьогодні відбулося чергове заняття у школі етикету "Комільфо", яке провела Удовіченко Наталія Едуардівна з учнями групи 22ок. Це не перша їхня зустріч (про попередні можна прочитати тут, тут і тут). Але то все було в теорії, а сьогодні відбулося справжнє ПРАКТИЧНЕ заняття! 
Учасники зібралися в банкетному залі, де вже за всіма правилами були серверовані столи.