Показ дописів із міткою дзвінки. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою дзвінки. Показати всі дописи

25 жовтня 2016 р.

Опитування:зміни в розкладі дзвінків

Сьогодні було засідання старостату, де піднімалося питання запізнення на уроки через те, що дехто не встигає зробити свої справи... 
Безвихідних ситуацій не буває! На засіданні була пропозиція збільшити на 5 хвилин перерву після 1-го уроку і зменшити обідню перерву на 5хв.
1-й урок  8-00 - 8-45
2-й урок  8-55 - 9-40
пиріжкова перерва - 20хв
3-й урок 10-00 - 10-45
4-й урок 10-55 - 11-40
5-й урок 11-50 - 12-35
обідня перерва 30 хв
6-й урок 13-05 - 13-50
7-й урок 13-55 - 14-40
8-й урок 14-45 - 15-30
Пройдіть опитування (справа на блозі), щоб ми могли знайти вихід із ситуації! Думаю, рішення буде прийнято уже з понеділка!