19 жовтня 2015 р.

21 жовтня - новий розклад!

У середу, 21 жовтня, будемо навчатися за новим розкладом! Будьте уважними! Новий розклад УЖЕ на блозі на відповідних сторінках!

16 жовтня 2015 р.

Підготовка до ЗНО з української мови онлайн

Цей пост у першу чергу стосується хлопців групи 33е, бо вони знаходяться на практиці і про новини в училищі майже нічого не знають. 
Розкажу коротко: у 2016 році державна підсумкова атестація з української мови буде проходити у формі ЗНО, тому не важливо, БУДЕТЕ ви вступати до вишів чи ні, вам все одно доведеться складати ЗНО. Оцінка, яку ви отримаєте, піде в атестат про повну загальну середню освіту. 
Я пропоную вам підготовку до ЗНО онлайн.
Посилання на кімнату буде нижче (напишіть своє прізвище і електронну адресу).
Заняття будуть проходити по вівторках, з 19-00 (кімната буде відкрита за 5 хвилин).
Прошу відписатися в коментарях, чи буде хтось готуватися до ЗНО таким чином. Також прошу поширити цю інформацію в соцмережах серед однокурсників 

7 жовтня 2015 р.

Блог викладача математики Пересипкіної О.В.: Методичною комісією викладачів природничо-математи...

Сьогодні побачила розробку методичних рекомендацій щодо викладання математики. Такий собі методичний портфелик.З великою цікавістю переглянула матеріал і подумала, було б непогано, якби кожна методична комісія зібрала і узагальнила подібну інформацію. Дуже зручно: все необхідне під рукою.

Блог викладача математики Пересипкіної О.В.: Методичною комісією викладачів природничо-математи...: Методичною комісією викладачів природничо-математичного циклу розроблені рекомендації про викладання математики у 2015-2016 н.р. М...

4 жовтня 2015 р.

Батьківські збори

Увага! У п*ятницю, 09 жовтня, відбудуться загальноучилищні збори для батьків першокурсників. Початок о 10 годині у конференц-залі. Прохання до класних керівників довести цю інформацію до учнів та батьків.

24 вересня 2015 р.

Електронна петиція Президенту

На сьогодні дуже багато розмов про ЗНО-2016. Це питання у першу чергу хвилює випускників - майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та вчителів. У мережі з*явилася електронна петиція Президенту України стосовно того, що все-таки зберегти ЗНО для вступників до вишів потрібно. Я підтримала автора, адже вважаю, що це - єдиний шлях, щоб вступити до вищих навчальних закладів, не даючи нікому хабарів. Я розповсюдила цю інформацію на своїх сторінках у соціальних мережах і звертаюся за підтримкою до читачів блогу. 

Якщо ви підтримуєте ідею проведення ЗНО, підпишіть цей документ (посилання). Щоб потрапити на розгляд до Президента, Петиція має набрати 25 000 підписів.  

На сайті потрібна реєстрація, але, думаю, декілька хвилин, які витратите на реєстрацію, - ніщо порівняно з тим, як дане питання може вплинути на подальшу долю абітурієнтів.