30 березня 2015 р.

Ремонт - справа непередбачувана

У вівторок знову залишаємося в корпусі №1. Зверніть увагу на розподіл кабінетів.

ДПА: знову зміни. 1опр - конференц-зал
група 29кп - каб. 4
Відпишіться в коментарях, що бачили це повідомлення. Я зараз не можу побачити кожного з вас, але мені треба мати зворотній зв*язок. Дякую!

29 березня 2015 р.

Ремонт закінчено! Повертаємося у свої кабінети

Шановні колеги та учні! 
З вівторка ми повертаємося в навчальний корпус №2. Дивіться за сторінку з замінами
В останній день березня група 29кп здає ДПА з математики (каб.18); у групи 1опр - остання ДПА - з іноземної мови (кабінет 15 - викладачі Сергієнко НП, Бабаніна ММ; кабінет №16 - Медведкова ГД). Викладачі, потурбуйтеся заздалегідь про те, щоб у вас був ключ від кабінету!!!

25 березня 2015 р.

Моє перше знайомство з проектом "Міксіке в Україні" розпочалося випадково: я потрапила на вебінар Маргарити Носкової з цієї теми. Через те, що у мене не  математичний склад розуму, то вебінар я послухала, декілька разів спробувала тренувальні вправи з усного рахунку, розказала про цю подію в блозі і... все. Проте у нас в училищі знайшлися люди, які серйозно зацікавитися цим проектом - Комзолова Н.Ж., яка виявила бажання долучити учнів до цього, і Нестерова В.В., яка сама серйозно засіла за віртуальний тренажер і, як потім з*ясувалося, показала високі результати в категорії "Сеньойори"...  
... Днями колеги повернулися зі Львова, де відбувся фінал змагань з усного рахунку "Прангліміне" (більше - тут).

Радію з того, що брали участь у такому заході... Пишаюся тим, що про наш навчальний заклад почули за межами області... По-доброму заздрю дівчатам, що вони побували там, де зібралася еліта сучасної освіти. Саме такі педагоги  вносять зміни у звичний для нас спосіб мислення, запроваджують інновації в навчальний процес.
Хочеться вірити, що наступного року від училища буде більше учасників і вони покажуть гідний результат.