У кожної людини день закінчується підбиттям підсумків...
Підсумки роботи нашого колективу в системі My school за сьогодні представлені на малюнку.
Що мене здивувало (приємно) і змусило замислитися - це те, що наші учні ЗАХОДЯТЬ на сайт частіше, ніж їхні однолітки з інших навчальних закладів (придивіться до цифр). А якщо учні є в системі, значить вони тут щось шукають, щось їх цікавить?!
А чи можемо (хочемо) ми, викладачі, задовольнити їхні потреби в інформації???
Не хочеться, щоб це питання залишилося риторичним. Давайте сформулюємо відповідь кожен для себе...