В продовження попереднього посту дам тільки наочне підтвердження, що навчання в Дистанційній академії Олени Єльникової - річ корисна, цікава і ефективна.
Давно хотіла написати про Дистанційну академію Олени Єльникової, студенткою якої я є вже два роки. Сьогодні я можу впевнено сказати, що більшості з того, що я умію в плані запровадження інформаційних технологій у навчальний процес, я навчилася в тій Академії.
В продовження нашої розмови 18 серпня прошу вас написати індивідульний план підвищення ІКТ компетентності.
Ви можете обрати зручну для вас форму, можете скористатися запропонованим мною зразком (натисніть тут). На електронну пошту вам відправлено доступ для роботи над цим документом.
План здати в рукописному або друкованому варіанті 02 вересня. Дякую!