Раніше на сторінках блогу я уже писала про участь Ільченко Юлії, учениці першого курсу, у різноманітних мовних конкурсах. (пригадати, про що йшлося можнатут і тут)
Приємно, що вона стала переможцем обласного етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української імені Петра Яцика і представила професійно-технічні навчальні заклади Запорізької області на наступному етапі (результати ще чекаємо, але хочеться вірити в перемогу))))