Сьогодні на уроці художньої культури, коли учні озвучували заздалегідь підготовлений матеріал, пообіцяла їм поділитися "шпаргалкою" про те, як не треба створювати презентації.
Можливо, комусь із колег такий матеріал теж буде цікавим.
![]() |
| малюнок взято тут |