Конкурси та олімпіади


Наш заклад заклад завжди пишався своїми учнями, адже вони наполегливо навчалися й отримували дипломи з відзнакою, були нагороджені золотими та срібними медалями, завжди брали активну участь у різноманітних конкурсах і ставали переможцями.

У 2023 році сталася подія, якої ще не було в історії училища! Терещенко Микола став першим учнем, який отримав 200 балів на НМТ з математики. 
Це по-справжньому радісна звістка, за якою стоїть наполеглива систематична робота учня й педагога. 

10 серпня в Києві відбувся захід "Найкращі випускники 2023 року з тимчасово окупованої території Запорізької області за результатами НМТ".
Вітання від віцепрем'єр-міністра з розвитку освіти, науки та технологій, Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та мера Мелітополя Івана Федорова приймали майже 30 випускників 2023 року окупованих навчальних закладів Запорізької області,  які отримали 195-200 балів з НМТ. Серед учасників заходу був і Микола, наш випускник, який закінчив училище зі Срібною медаллю та отримав диплом кваліфікованого робітника з відзнакою,  тепер уже студент Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" .
Щирі вітання Миколі! Нехай і в подальшому всі зусилля, докладені до певної справи, увінчуються успіхом! 
***********************

2024 рік

Кізілова Марія, ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі XXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

Бабаніна Владислава, 4 місце в II (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Трусова Катерина, І місце в ІІІ (обласному) етапі XXІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація "Література" (викладач Цеховська Р.О.). наказ Департаменту від 09.01.2024 № 009

Анісов Олександр, 4 місце в ІІІ (обласному) етапі XXІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація "Історія України і державотворення" (викладач Копач О.І.)

2023 рік

Калюжна Юлія, ІІІ курс. І місце в ІІІ (обласному) етапі XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка. (викладач Ільченко Н.В.)

Трусова Катерина, ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі XXІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація "історія України і державотворення" (викладач Копач О.І..)

Пеклов Владислав, І місце в ІІІ (обласному) етапі, ІІ місце в 4 (підсумковому) етапі  XXІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація "Література" (викладач Сарбаш Т.М.)

2022 рік

Максімюк Ілля - ІІ місце ІІІ (обласний) етап XXІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Тараса Шевченка (номінація - "Література").(викладач Цеховська Р.О.) 

Гук Катерина - ІІ місце ІІІ (обласний) етап XXІ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Тараса Шевченка (номінація - "історія України та державотворення").(викладач Макарова Л.І.) 

Калюжна Юлія - І місце. Всеукраїнський конкурс "Грінвіч" (викладач Сергієнко Н.П.)

Калюжна Юлія - ІІІ місце. Всеукраїнський конкурс "Грінвіч" (викладач Сергієнко Н.П.)


2021р.


Гук Анастасія - ІІ місце у Всеукраїнському марафоні імені Петра Яцика. Викладач Ільченко Н.В.


Терещенко Микола - І місце IV етап (загальнонаціональний) Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка.

викладач Сарбаш Т.М.


Терещенко Микола - І місце в Конкурсі "НЕ забувайте незабутнє" серед здобувачів освіти П(ПТО) Запорізької області.

викладач Макарова Л.І.


Стадніченко Анастасія - І місце у Всеукраїнському конкурсі серед студентської молоді "Україна- НАТО"

викладач Макарова Л.І.


Брюхацька Катерина - І місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій учнівської молоді «IT_TEEN_ZP». Номінація «Статична 2D-графіка» Викладач Рослов ОО


Cьомик В. - І місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій учнівської молоді «IT_TEEN_ZP». Номінація «Цифрова фотографія. Викладач Рослов О.О.


Сідий В. - ІІ місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій учнівської молоді «IT_TEEN_ZP». Номінація «Цифрова фотографія. Викладач Рослов О.ОХодирєв Д. - ІІ місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій учнівської молоді «IT_TEEN_ZP». Номінація «Цифрова фотографія. Викладач Рослов О.О


Чиханова К. - ІІ місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій учнівської молоді «IT_TEEN_ZP». Номінація «Цифрова фотографія. Викладач Рослов О.О


Калюжна Юлія - ІІ місце. Обласний конкурс з предметів природничого циклу серед учнів ПТНЗ “Світ у його нескінченних проявах”. Викладач Терещенко Л.О.


2020р.


Желябіна Анастасія - І місце ІІІ (обласний) етап   Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач. Сарбаш Т.М.) 


Гук Анастасія - І місце ІІІ (обласний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Ільченко Н.В.)Гук Анастасія - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості імені      Тараса Шевченка. Викладач Сарбаш Т.М.


Городничов В'ячеслав - VІ Міський бізнес-турнір «Стратегія фірми». Виклалач Купава О.М.


Стадніченко Анастасія - І місце в ІV етапі XІX Всеукраїнського конкурсу, учнівської творчості в номінації "Історія України і державотворення". Викладач Макарова Л.І.


2019р.


Гук Анастасія - ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови. Викладач Ільченко Н.В.


Стадніченко Анастасія - І місце ІІІ (обласний) етап  XVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Тараса Шевченка (номінація - "Література").(викладач. Сарбаш Т.М.) 


Рослова Юлія - ІІ місце ІІІ (обласний) етап XVІІІ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Тараса Шевченка (номінація - "Історія України і державотворення").(викладач. Макарова Л.І.) 


Шершнєва В - ІІІ місце У Всеукраїнському конкурсі з ІТ та кіберспорту для дітей та молоді ITalent. Номінація 2D графіка. Викладач Рослов ОО


Рослова Юлія - І місце. Конкурс рекласних  проєктів з іноземної мови «Моя професія найкраща» серед учнів закладів П(ПТ)О області. Викладач Сергієнко Н.П.


2018р.


Барахта Ольга - І місце ІІІ (обласний) етап   Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Тараса Шевченка (номінація - "Література").(викладач. Сарбаш Т.М.) 


Гук Анастасія - І місце ІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Ільченко Н.В.)


Горлова Вікторія - ІІ місце ІІІ (обласний) етап  XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості ім. Тараса Шевченка (номінація - "Історія України і державотворення").(викладач Макарова Л.І.) 


Рослова Юлія - І місце. Конкурс дослідницьких проєктів з іноземної мови «Світ професій» серед учнів закладів П(ПТ)О області. Викладач Сергієнко Н.П.


2017р.


Задоріна Аліна - І місце ІІІ (обласний) етап  ХVІІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Ільченко Н.В.)


Брусенкький К- ІІІ  XV Міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів. Викладач Рослов ОО

*****************************************************
Всеукраїнські
 учнівські конкурси


Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. На початку навчального року ми пропонуємо повторити матеріал, вивчений раніше!
На учнів чекають цікаві завдання, розроблені методистами відповідно до шкільної програми, та гарантовані нагороди від організаторів. Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів, які можуть продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за роботу.*****************************************************Про фінальний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Запорізькій області


Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР 16 лютого 2019 року на базі Запорізької гімназії № 2  провели фінальний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
    Профтехосвіту Запорізької області представляє переможець обласного етапу конкурсу учениця ДНЗ "Михайлівське вище професійне училище" Гук Анастасія.
  Фіналістів привітали: Сороченко Олена Вікторівна, заступник директора департаменту – начальник управління Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації; Варецька Олена Володимирівна; в. о. проректора комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри початкової освіти; Христіанінова Раїса Олександрівна, представник Ліги українських меценатів, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Запорізького національного університету.

Слова вдячності лунали на адресу вчителів та викладачів, батьків, оргкомітету. Піснями, танцями, щирими словами звернулися до присутніх гімназисти.

У рамках заходу відбулося урочисте нагородження учнів та студентів, які посіли призові місця в обласному етапі конкурсу, грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, дипломами переможця і книгами від Ліги українських меценатів. Учителів та викладачів, які підготували фіналістів, відзначено грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Загалом у Першому етапі ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика в Запорізькій області взяло участь: учнів 5-11 класів – 16562; учнів професійно-технічних навчальних закладів – 1072; студентів І-ІІ р. а – 520; студентів ІІІ-ІУ р. а. – 1019. Усього: 19173.
*****************************************************
Вітаємо переможців!
  ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості за темою «Духовні святині рідного краю» проводиться з 01 листопада 2018 року до 25лютого 2019 року в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».
З 09 по 31 січня 2019 року пройшов ІІІ (обласний) етап конкурсу для учнів загальноосвітніх закладів, закладів професійної (професійно - технічної) освіти, студентів коледжів, вищих навчальних закладів, на якому були представлені 8 кращих робіт учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.
Переможцями в обласному етапі конкурсу визнані 6 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
В номінації «Література»
ІІ місце – Стадніченко Анастасія, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище».
В номінації «Історія і державотворення»
ІІ місце –  Рослова Юлія, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище».

Вітаємо переможців ІІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, бажаємо успіхів! 


*****************************************************


Конкурс «Екологічна грамотність»
 Учні групи 5опр взяли  участь у Всеукраїнському конкурсі «Екологічна грамотність» від «Всеосвіти» та отримали нагородні документи.  
    Конкурс спрямований на накопичення знань про навколишнє середовище, виховання любові до природи та формування навичок екологічної культури в школярів.
   Згідно з концепцією Нової української школи
екологічна грамотність та свідоме піклування про навколишнє середовище – одна з ключових освітніх компетентностей. Взимку вона набуває особливого змісту, адже в цей час допомоги потребують наші пернаті друзі.


*****************************************************
Про фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Запорізькій області

Вітаємо переможця конкурсу  Гук Анастасію (друге місце) і колег-філологів, які доклали немало зусиль, щоб утриматися на конкурсному олімпі. 
*****************************************************

ІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

8 грудня 2018року в ДНЗ "Запорізьке машинобудівне вище професійне училище" відбувся ІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.  
У заході взяли участь 28 учнів. Учасники конкурсу продемонстрували свої творчі здібності, загальну мовну культуру, осмислення проблем розвитку української мови.
І місце – Гук Анастасія Сергіївна, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище».


Обласний етап мовно-літературного конкурсу
24 листопада 2018 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» відбувся ІІ (обласний) етап ІХ Міжнаородного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 30 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
ІІ  місце – Гук Анастасія Сергіївна, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище».

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу
 учнівської творчості
ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості за темою «Духовні святині рідного краю» проводиться з 01 листопада 2018 року до 25 лютого 2019 року в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».
18-19 грудня 2018 року пройшов ІІ етап конкурсу для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
 З номінації «Література» у конкурсі взяли участь 26 учнів. 
І місце – Стадніченко Анастасія Ігорівна, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище».
З номінації «Історія і 

державотворення» на конкурс представлена 21 робота.
ІІ місце – Рослова Юлія Олексіївна, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище».Вітаємо переможців та їх 
наставників!


*****************************************************

Олімпіада   МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р.


      ЗАВДАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ІІ та ІІІ етапів учнівських олімпіад у  2018/2019 н.р.


*****************************************************

Підсумки осінньої сесії Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок»

З 1 жовтня до 2 листопада тривала осіння сесія Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок». Учні з усієї країни мали змогу спробувати свої сили та виконати завдання з 15 предметів. І наші учні також мали можливість  взяти участь в онлайн-олімпіаді, проявити себе та отримати нагороду за роботу. 

Трохи статистики:
  • Олімпіадні завдання виконали 99 учасників.
  • Узяли участь учні з 6 груп.
  • Найактивнішими виявилися учні з груп 6опр та 7опр.
  • Наймасовішою стала олімпіада з інформатики – її завдання виконали 35 учасників, на другому місці опинилася англійська мова – 30 учасників, а третє місце посіла біологія – 12 учасників.

 Досягнення учнів – це досягнення їхніх учителів. Тож не вагайтеся, а допомагайте учням проявити себе у будь-яких сферах! Узимку буде нова сесія олімпіад, завдання якої будуть ще цікавішими!*****************************************************

Всеукраїнські

 учнівські конкурси
 Конкурс для всіх, хто хоче покращити рівень володіння українською мовою. Учні  зможуть вдосконалити навички усного та писемного мовлення, навчаться вдало добирати фразеологізми та сталі вирази, розширять свої уявлення щодо історії української мови та писемності.
Головна мета конкурсу — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування. Зверніть увагу! Конкурс містить завдання, які передбачають роботу з аудіоматеріалом. Перш ніж почати розв'язувати завдання, підготуйте навушники чи музичні колонки.
Конкурс «Фінансова грамотність» дозволить перевірити власні знання з економіки, фінансів та бізнесу. Мета конкурсу – нагадати учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів, сутності фінансів, раціонального управління власним доходом та витратами, критичного мислення у процесі прийняття повсякденних економічних рішень. 

********************************************************************

     

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»
ДЛЯ УЧНІВ

ВІД НАШОГО УЧИЛИЩА ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ 16 УЧАСНИКІВ 
З НИХ
8 ДИПЛОМІВ І СТУПЕНЯ
6 ДИПЛОМІВ ІІ СТУПЕНЯ
2 ДИПЛОМА ІІІ СТУПЕНЯ

********************************************************************На сайті проекту «На Урок» продовжується реєстрація на Всеукраїнські інтернет-олімпіади. Вдруге проходить цей захід, і цього разу все ще масштабніше та цікавіше.
Розширили перелік олімпіадних дисциплін. Цієї осені маємо вже 15 олімпіад!
Детальніше за посиланням
https://naurok.com.ua/olimpiada


********************************************************************

Закінчується 2017-2018 навчальний рік. Тому саме час поділитися враженнями та поговорити про його здобутки. Протягом року учні нашого училища брали участь у конкурсах, які проводив НМЦ ПТО у Запорізькій області. Отриманий результат радує. На сайті знайшла інформацію про переможців проведених заходів. І як приємно, що на кожному слайді є наші зірочки.************************************************************************************************************

Результати освітніх конкурсів
 «Олімпіс 2017 - Осіння сесія»
Закінчилася осіння сесія Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2017».
Головна мета конкурсу - підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальними предметами. Вітаємо наших учнів і викладачів з нагородами. 
ДНЗ "Михайлівське ВПУ" - результати конкурсу

************************************************************************************************************ВОСЬМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»

Детальна інформація щодо правил проведення надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті uclever.com
Там також знаходяться завдання                                                       минулих років для підготовки. 

Запрошуємо учнів  до участі в найпопулярнішому конкурсі  з англійської мови в Україні. 

Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться  5 грудня 2017 року.
    Інформаційний лист  тут


************************************************************************************************************


Міжнародний дистанційний конкурс

 "Олімпіс 2017 - Осіння сесія"!
Конкурс відбудеться з 01.11.2017 до 30.11 2017 на сайті  www.olimpis.com.ua  ************************************************************************************************************

************************************************************************************************************

СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»

 За шість років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Указом Президента України №641/2015 оголошено роком англійської мови. Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться в четвер, 24 листопада 2016 року. Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Детальна інформація щодо правил проведення надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті uclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки. ************************************************************************************************************

Міжнародний дистанційний конкурс

 "Олімпіс 2016 - Осіння сесія"!
www.olimpis.com.ua


Головна мета конкурсу - підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальними предметами.

Конкурс відбудеться з 01.11.2016 до 30.11 2016 на сайті  www.olimpis.com.ua  

Завдання конкурсу згруповані відповідно до освітньої програми і поділені на 11 рівнів складності (1клас - 11клас).Тривалість конкурсу: 40 хвилин. Кількість завдань - 24. Завдання мають різний ступінь складності і оцінюються різною кількістю балів. Взяти участь у конкурсі можна в будь-який зручний час.
Всі учасники конкурсу отримають друковану похвальну грамоту, а переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ, або ІІІ ступеня.
Ознайомитися з конкурсом можна у демонстраційній версії конкурсу.


************************************************************************************************************

Всеукраїнський Інтернет-турнір

 із природничих дисциплінОрганізаторами турніру є Національний центр "Мала академія наук України" та "Всеукраїнська громадська організація "Асоціація учителів фізики "Шлях освіти - ХХІ". Метою проведення Турніру є підвищення інтересу учнів до вивчення природничих дисциплін. Завданнями Турніру є: формування пізнавальних інтересів учнів, розвиток творчих здібностей, асоціативного та креативного мислення учнів, формування навичок роботи в команді. Наша команда "Адреналін" у складі:

Дребезов Денис (гр.3опр),
Самофал Станіслав (гр.3опр),
Дукова Надія (гр.22ок),
Смьордова Вікторія (гр.22ок),
Горлова Вікторія (гр.4опр),
Косенко Роман (гр.4опр),

керівник команди - Момот В.О.(вчитель фізики), зареєструвалася для участі у Турнірі.
Турнір проводиться у два тури:
І тур-відбірковий (дистанційний);
ІІ тур - фінальний (очний).
Відбірковий тур проводиться у два етапи:
1- й етап - кваліфікаційний;
2-й етап - основний.
Розпочато кваліфікаційний етап відбіркового туру 2016. Завдання Турніру складаються з відео- та фотодемонстрацій за п'ятьма напрямами: фізика, астрономія, хімія, біологія, географія - 4 завдання з кожного напряму. Усього команда виконує 20 завдань. За кожну правильну відповідь на кожне завдання команда може отримати до п'яти балів. Максимальна сума балів, яку може отримати команда за виконання усіх завдань на кожному етапі - 100 балів.
Наша команда надіслала відповіді на завдання кваліфікаційного етапу на сайт Турніру. До участі в основному етапі відбіркового туру допускаються команди, які вчасно (до 31 жовтня включно) надіслали свої відповіді на завдання кваліфікаційного етапу та набрали не менше ніж 75 балів.************************************************************************************************************


Вітаємо на новій сторінці, де буде розміщено інформацію про різноманітні конкурси.

До речі, перший уже є! Він стосується викладачів загальноосвітніх предметів, які уміють створювати цікаві інтерактивні завдання за допомогою інформаційних технологій. Потрібно опанувати програму SmartNotebook (відсутність дошки не проблема:-)Читайте докладніше про обласний фестиваль розумних уроків за посиланням

Немає коментарів:

Дописати коментар

Вдячна за коментар. Для мене важлива ваша думка!