Конкурси


*****************************************************

Всеукраїнські

 учнівські конкурси
 Конкурс для всіх, хто хоче покращити рівень володіння українською мовою. Учні  зможуть вдосконалити навички усного та писемного мовлення, навчаться вдало добирати фразеологізми та сталі вирази, розширять свої уявлення щодо історії української мови та писемності.
Головна мета конкурсу — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування. Зверніть увагу! Конкурс містить завдання, які передбачають роботу з аудіоматеріалом. Перш ніж почати розв'язувати завдання, підготуйте навушники чи музичні колонки.
Конкурс «Фінансова грамотність» дозволить перевірити власні знання з економіки, фінансів та бізнесу. Мета конкурсу – нагадати учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів, сутності фінансів, раціонального управління власним доходом та витратами, критичного мислення у процесі прийняття повсякденних економічних рішень. 

********************************************************************

     

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»
ДЛЯ УЧНІВ

ВІД НАШОГО УЧИЛИЩА ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ 16 УЧАСНИКІВ 
З НИХ
8 ДИПЛОМІВ І СТУПЕНЯ
6 ДИПЛОМІВ ІІ СТУПЕНЯ
2 ДИПЛОМА ІІІ СТУПЕНЯ

********************************************************************На сайті проекту «На Урок» продовжується реєстрація на Всеукраїнські інтернет-олімпіади. Вдруге проходить цей захід, і цього разу все ще масштабніше та цікавіше.
Розширили перелік олімпіадних дисциплін. Цієї осені маємо вже 15 олімпіад!
Детальніше за посиланням
https://naurok.com.ua/olimpiada


********************************************************************

Закінчується 2017-2018 навчальний рік. Тому саме час поділитися враженнями та поговорити про його здобутки. Протягом року учні нашого училища брали участь у конкурсах, які проводив НМЦ ПТО у Запорізькій області. Отриманий результат радує. На сайті знайшла інформацію про переможців проведених заходів. І як приємно, що на кожному слайді є наші зірочки.************************************************************************************************************

Результати освітніх конкурсів
 «Олімпіс 2017 - Осіння сесія»
Закінчилася осіння сесія Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2017».
Головна мета конкурсу - підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальними предметами. Вітаємо наших учнів і викладачів з нагородами. 
ДНЗ "Михайлівське ВПУ" - результати конкурсу

************************************************************************************************************ВОСЬМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»

Детальна інформація щодо правил проведення надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті uclever.com
Там також знаходяться завдання                                                       минулих років для підготовки. 

Запрошуємо учнів  до участі в найпопулярнішому конкурсі  з англійської мови в Україні. 

Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться  5 грудня 2017 року.
    Інформаційний лист  тут


************************************************************************************************************


Міжнародний дистанційний конкурс

 "Олімпіс 2017 - Осіння сесія"!
Конкурс відбудеться з 01.11.2017 до 30.11 2017 на сайті  www.olimpis.com.ua  ************************************************************************************************************

************************************************************************************************************

СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»

 За шість років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Указом Президента України №641/2015 оголошено роком англійської мови. Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться в четвер, 24 листопада 2016 року. Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Детальна інформація щодо правил проведення надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті uclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки. ************************************************************************************************************

Міжнародний дистанційний конкурс

 "Олімпіс 2016 - Осіння сесія"!
www.olimpis.com.ua


Головна мета конкурсу - підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальними предметами.

Конкурс відбудеться з 01.11.2016 до 30.11 2016 на сайті  www.olimpis.com.ua  

Завдання конкурсу згруповані відповідно до освітньої програми і поділені на 11 рівнів складності (1клас - 11клас).Тривалість конкурсу: 40 хвилин. Кількість завдань - 24. Завдання мають різний ступінь складності і оцінюються різною кількістю балів. Взяти участь у конкурсі можна в будь-який зручний час.
Всі учасники конкурсу отримають друковану похвальну грамоту, а переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ, або ІІІ ступеня.
Ознайомитися з конкурсом можна у демонстраційній версії конкурсу.


************************************************************************************************************

Всеукраїнський Інтернет-турнір

 із природничих дисциплінОрганізаторами турніру є Національний центр "Мала академія наук України" та "Всеукраїнська громадська організація "Асоціація учителів фізики "Шлях освіти - ХХІ". Метою проведення Турніру є підвищення інтересу учнів до вивчення природничих дисциплін. Завданнями Турніру є: формування пізнавальних інтересів учнів, розвиток творчих здібностей, асоціативного та креативного мислення учнів, формування навичок роботи в команді. Наша команда "Адреналін" у складі:

Дребезов Денис (гр.3опр),
Самофал Станіслав (гр.3опр),
Дукова Надія (гр.22ок),
Смьордова Вікторія (гр.22ок),
Горлова Вікторія (гр.4опр),
Косенко Роман (гр.4опр),

керівник команди - Момот В.О.(вчитель фізики), зареєструвалася для участі у Турнірі.
Турнір проводиться у два тури:
І тур-відбірковий (дистанційний);
ІІ тур - фінальний (очний).
Відбірковий тур проводиться у два етапи:
1- й етап - кваліфікаційний;
2-й етап - основний.
Розпочато кваліфікаційний етап відбіркового туру 2016. Завдання Турніру складаються з відео- та фотодемонстрацій за п'ятьма напрямами: фізика, астрономія, хімія, біологія, географія - 4 завдання з кожного напряму. Усього команда виконує 20 завдань. За кожну правильну відповідь на кожне завдання команда може отримати до п'яти балів. Максимальна сума балів, яку може отримати команда за виконання усіх завдань на кожному етапі - 100 балів.
Наша команда надіслала відповіді на завдання кваліфікаційного етапу на сайт Турніру. До участі в основному етапі відбіркового туру допускаються команди, які вчасно (до 31 жовтня включно) надіслали свої відповіді на завдання кваліфікаційного етапу та набрали не менше ніж 75 балів.************************************************************************************************************


Вітаємо на новій сторінці, де буде розміщено інформацію про різноманітні конкурси.

До речі, перший уже є! Він стосується викладачів загальноосвітніх предметів, які уміють створювати цікаві інтерактивні завдання за допомогою інформаційних технологій. Потрібно опанувати програму SmartNotebook (відсутність дошки не проблема:-)Читайте докладніше про обласний фестиваль розумних уроків за посиланням

Немає коментарів:

Дописати коментар

Вдячна за коментар. Для мене важлива ваша думка!